Naše služby

4 kroky tvoří náš 100% servis - jednoduše a srozumitelně

Poradenství

Jsme připraveni poradit Vám s výběrem vhodného řešení výdejníků vody tak, aby odpovídalo Vašim skutečným potřebám. V případě zájmu Vás nezávazně navštíví náš obchodník nebo technik a na místě posoudí vhodnost konkrétního modelu a technické limity místa. Na Vás bude, jak se nakonec rozhodnete. Služba poradenství je samozřejmě bezplatná a k ničemu Vás nezavazuje.

Instalace

Instalaci výdejníku vody provede v dohodnutém termínu vždy náš technik, který garantuje kvalitu odvedené práce. V rámci instalace proběhne školení obsluhy, po předání po sobě řádně uklidíme a obaly odvezeme do sběrného dvora. Vaše 100% spokojenost je pro nás na prvním místě.

Pravidelný preventivní servis a sanitace

O každou technologii je třeba se průběžně starat. Ne jinak tomu je u výdejníků vody Waterbreak. S tímto nebudete mít žádné starosti – v pravidelném cyklu se ohlásíme a údržbu provedeme. Vy tak budete mít vždy jistotu plně funkční technologie.

Mimořádný servis

Může se stát, že se něco v průběhu času porouchá. V takovém případě garantujeme servisní zásah do 24 hodin. Pokud by byla závada na místě neodstranitelná, technologii vyměníme za jinou. Je pro nás důležité, abyste užívali technologii bez starostí.