O nás

Coffeebreak

„Jako všechny příběhy, i příběh Coffeebreaku je plný emocí, překážek, důležitých rozhodnutí a změn.“

Společnost COFFEEBREAK s.r.o. je 14 let autorizovaným distributorem vody značky DOBRÁ VODA v balení 18l. Našimi partnery jsou kanceláře, showroomy, výrobní prostory apod. Řešíme vodu všude tam, kde je instalovaný primární zdroj. Snažíme se dlouhodobě chovat maximálně odpovědně vůči životnímu prostředí, a proto se nově zaměřujeme na výdejní stojany připojitelné na vodovodní řad. Navazujeme na mnohaletou zkušenost v práci s technologií pro distribuci vody a nabízíme řešení všude tam, kde je možné využít existující připojení na vodovodní řad.

 

Náš aktuální sortiment se vyvíjí, jedno se však nemění; stále nás žene touha dodávat kvalitní produkty, originální podporu a služby. Ctíme duch rodinné firmy, ve které je spokojenost zákazníka naším závazkem.

GARANCE 99,9 % NEZÁVADNOSTI VODY

ŠETŘÍTE VAŠE PENÍZE

PODPORUJETE ZDRAVÉ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Naši obchodní partneři

Spolupracujeme s předními evropskými výrobci technologie pro filtraci vody. Námi dodávané řešení je 100% vyrobeno v EU.

Blupura

Společnost Blupura byla založena roku 2008 s cílem přinést na trh lepší a ekologičtější výdejníky vody. Chtěli však ještě víc, a to zejména, aby měly výdejníky vody krásný design, byly moderní a 100% italské.

Blupura byla první na globálním trhu, kteří použili přírodní chladící plyny k eliminaci dopadu výdejníků vody na globální oteplování.

Cosmetal

Společnost Cosmetal je dnes největším italským výrobcem inovativních řešení pro pitnou vodu a také mezinárodním lídrem v jejich výrobě. Celá výroba výdejníků na vodu se odehrává 100% v Itálii.
Společnost Cosmetal byla založena na konci 50. let původně jako podnik vyrábějící kovové součástky. V polovině 80. let byly vyrobeny první ochlazovače vody Cosmetal.
V roce 2016 se společnost Cosmetal stala součástí skupiny Celli, jednoho ze světových lídrů v oblasti vybavení a příslušenství pro výdej nápojů. Toto spojení dvou silných italských společností přispívá k dosažení prominentního postavení na dynamickém a rychle se rozvíjejícím trhu s výdejníky vody.

Značka OASIS je uznávaným světovým lídrem v oblasti designu a výroby výdejních stojanů na vodu. Má za sebou už 100 letou historii a své moderní výrobní závody v Evropě zajišťují nejvyšší standardy kvality. Společnost sídlí v Irsku a má integrovaný výrobní závod v Polsku. Výrobky Oasis jsou distribuovány do více než 100 zemí po celém světě.

Certifikace

Certifikace slouží jako základní nástroj pro zaručení kvality a bezpečnosti nabízených produktů. Výdejní stojany na vodu, které nabízíme jsou vyráběny pod odborným dohledem během celého výrobního procesu. Používají se pouze prvotřídní suroviny, díky čemuž tyto výdejní stojany získaly významné evropské a mezinárodní certifikace.

 

Všechny výdejníky vody jsou vyrobeny z materiálů vhodných ke kontaktu s potravinami a splňují nejpřísnější referenční normy a předpisy o bezpečnosti.