Často se ptáte

Pojďme se podívat na nejčastější dotazy, se kterými se u vás setkáváme,
když přemýšlíte o výběru výdejního stojanu vody.
Pokud se chcete zeptat na něco jiného, co vás zajímá, jsme tu pro vás.

dot

Jaký výdejník vody je pro mě vhodný?

Výběr vhodného výdejního stojanu vody pro vaši kancelář, podnik nebo gastronomickou provozovnu je z důvodu rozličnosti prostředí, do kterého je instalován, velmi individuální.

Před samotnou poptávkou je třeba si rozmyslet, pro kolik osob je výdejník vody určen. Jestli budete využívat i horkou a perlivou vodu? Dále je dobré si ujasnit, kde konkrétně bude výdejní stojan na vodu umístěn? Na kuchyňské lince, na stole, na zemi, a kolik tam je místa? To vše jsou důležité otázky, od kterých začneme při vaší poptávce. Pro získání kompletních informací o konkrétním modelu a jeho možnostech je ale nejlepší zavolat našeho technika přímo na místo.

dot

Musím si výdejník vody koupit, nebo si ho mohu jen pronajmout?

Vámi vybraný výdejní stojan na vodu si můžete pronajmout, nebo koupit. Obě varianty jsou možné a záleží na tom, co je pro vás ekonomicky i provozně výhodnější a pohodlnější. V měsíčním pronájmu výdejního stojanu vody je zahrnut průběžný servis, sanitace a celá řada služeb, které může náš zákazník využívat v rámci pronájmu.

dot

Kolik mě bude stát vybraný výdejní stojan na vodu?

Výsledná cena hodně záleží na typu výdejníku vody pro jaký se rozhodnete. Nákladem je poté paušální měsíční nájem, který je plně daňově uznatelný.

dot

Jaký filtrčaní systém u výdejníku vody doporučujete?

Každý výrobce výdejních stojanů na vodu má svůj vlastní filtrační systém, který je zpravidla rozdělen na několik úrovní. Doporučujeme se podívat na stránku Filtrace, kde máme popsaný filtrační systém výdejních stojanů na vodu. Další možností je potom se ptát přímo našeho technika během jeho návštěvy u vás.

dot

Je třeba výdejní stojan vody sanitovat?

Jako každá jiná technologie i výdejní stojan na vodu je třeba sanitovat a vykonávat běžnou údržbu, aby nám výdejník vody sloužil co nejlépe co nejdéle. Nicméně, vy se nemusíte o nic starat nemusíte, protože správný interval sanitace a údržby hlídáme my.

dot

Když se výdejník vody pokazí, co mám dělat?

Na každý námi instalovaný výdejní stojan vody umístíme při instalaci samolepku s telefonním číslem servisní linky. Při poruše, či opakovaných problém s výdejem vody z výdejníku je proto nejsnazší obrátit se co nejdříve našemu servisnímu oddělení, které bude váš případ neprodleně řešit.