Filtrace

Technologie filtrace je stěžejní část našich výdejníků na vodu. Účinný systém implementované filtrace garantuje nezávadnost vody kdekoliv se připojíte na vodovodní řad. Do každého výdejníku je také možné nainstalovat UV lampu, která z vody odstraní 99,9 % všech bakterií a virů. Veškeré filtry i UV lampa jsou jednoduše vyměnitelné a plně recyklovatelné. Jejich životnost je rok až dva, takže si s jejich výměnou nemusíte dělat starosti.

 

Systém čištění vody můžeme rozdělit do tří úrovní:

dot

Filtr

Implementovaný filtr čistí vodu tak, že je křišťálově čistá, odstraňuje zápach i chuťové příměsi. Tento kvalitní filtr zlikviduje veškeré nečistoty o velikosti 0,5 mikronu, eliminuje všechny pachy a chutě, jako je chlor, azbestová vlákna a mnoho mikroorganismů včetně kryptosporidia.

dot

Pokovené potrubí

Další úroveň možného zvýšení kvality filtrace vody je implementace pokoveného potrubí uvnitř výdejníku vody. Speciální povrchová úprava na bázi pokoveného vedení zabraňuje usazování patogenů. Povrchy ošetřené těmito nanočásticemi jsou kompaktnější a hladší, čímž dochází k lepšímu průtoku vody. Tím se zabrání tvorbě usazenin, bio-filmů a bakterií.

dot

UV lampa

Nejvyšší možnou ochranu vody zajistí instalace UV lampy ať už uvnitř výdejního stojanu, nebo na konci každého výdejního kohoutku. Antibakteriální UV lampa zaručuje zničení 99,9 % veškerých obsažených bakterií a virů. Jak prokázaly četné studie, UV světlo působí jako silný sterilizátor, a proto brání množení a výskytu bakterií.